Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Logo Tasarımı


Sizin için hazırlayacağımız logonun tasarım sürecini net ve detaylı bir bakış açısıyla yönetiyoruz.
MagicoWorks olarak, yıllardır verdiğimiz Uluslararası Pazarlama Danışmanlığı tecrübemiz ile ihtiyacı geniş bir çerçevede değerlendiriyoruz.

Sektör, pazar ve rakip analizleri sonucunda, hedef kitlenize uygun etkili logotype/amblem tasarımı hazırlıyoruz.

Yıllardır faaliyet gösteren bir markanızın da yenilenmeye ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz noktada, markanızın yıllardır sahip olduğu ve akılda kalan görselliğine modern dokunuşlarla tasarım sürecini yürütüyoruz. 

Gelin markanız ile ilgili tasarım yolculuğuna birlikte çıkalım…

Her Markanın Yolculuğu Ayrıdır.

İyi bir araştırma ve strateji ister.
  • Araştırma

    Her bir proje için detaylı pazar, sektör, rakip analizi ile işe başlıyoruz. Pazarı anlamak, rekabeti tanımak, sınırları belirlemek ve boşlukları görmek bize markalaşma sürecinde daha emin adımlarla ilerlememiz konusunda en büyük yol göstericidir.

  • Strateji

    Marka stratejisi marka oluşturmanın en temel en önemli aşamasıdır. Pazarda markayı nereye konumlandıracağımızı, rakiplerden nasıl farklılaşacağımızı, markanın üstünlüklerinin neler olduğunu bu aşamada detaylıca belirliyor ve yol haritasını tüm kriterleri göz önünde bulundurarak çiziyoruz.

  • Tasarım

    Firmanızı ve markanızı en iyi şekilde ifade edecek şekilde, belirlenen strateji doğrultusunda şirketin ihtiyacı olan tüm tasarımları hazırlıyoruz. Gelin markanız ile ilgili tasarım yolculuğuna birlikte çıkalım.

MagicoWorks Bilişim Medya Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. © 2024