Dijital Strateji Danışmanlığı

Dijital Strateji Danışmanlığı

Dijital Strateji Danışmanlığı


Şirketinizin internet ortamında aktif olarak yer alması gereken platformları detaylı bir çalışma ile analiz ediyoruz.
Artık Dijital ortamda var olmak yeterli değil, onu en etkin şekilde kullanmak gerekiyor.

Firmanızın hedef kitlenizle iletişime geçebileceği en uygun alanları sizin için seçiyor ve bu alanlarda bulunmanızı sağlıyoruz. Dijital kanallardaki aldığımız aksiyonlar ve ölçülebilir değerleri inceleyerek tarafınıza düzenli olarak rapor sunuyoruz. 

Markanın bulunduğu sektörün, pazarın ve mevcut rakiplerin dijital kanallardaki performansını değerlendiriyor ve markanızın dijital duruşunu yaptığımız tüm analizler doğrultusunda kurguluyoruz.

Sosyal medya ve dijital medya trendlerini yakından takip ederek, markanızın bu yeniliklere dahil olmasını sağlıyoruz.

Her Markanın Yolculuğu Ayrıdır.

İyi bir araştırma ve strateji ister.
  • Araştırma

    Her bir proje için detaylı pazar, sektör, rakip analizi ile işe başlıyoruz. Pazarı anlamak, rekabeti tanımak, sınırları belirlemek ve boşlukları görmek bize markalaşma sürecinde daha emin adımlarla ilerlememiz konusunda en büyük yol göstericidir.

  • Strateji

    Marka stratejisi marka oluşturmanın en temel en önemli aşamasıdır. Pazarda markayı nereye konumlandıracağımızı, rakiplerden nasıl farklılaşacağımızı, markanın üstünlüklerinin neler olduğunu bu aşamada detaylıca belirliyor ve yol haritasını tüm kriterleri göz önünde bulundurarak çiziyoruz.

  • Tasarım

    Firmanızı ve markanızı en iyi şekilde ifade edecek şekilde, belirlenen strateji doğrultusunda şirketin ihtiyacı olan tüm tasarımları hazırlıyoruz. Gelin markanız ile ilgili tasarım yolculuğuna birlikte çıkalım.

MagicoWorks Bilişim Medya Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. © 2024